Innowacyjne stacje ładowania dla aut elektrycznych

Samochody elektryczne staja się coraz bardziej powszechne, dlatego posiadanie infrastruktury do ich ładowania jest coraz ważniejsze dla zrównoważonego rozwoju każdej firmy. Dotyczy to zarówno firm już posiadających auta elektryczne w swoim parku samochodowym, jak również firm, dla których posiadanie stacji ładowania będzie ważnym argumentem przyciągającym nowych klientów. Oferujemy dobór stacji ładowania do potrzeb Twojej firmy oraz montaż stacji w wybranym miejscu. Dla uzyskania większej efektywności energetycznej i ekonomicznej możemy zintegrować stacje ładowania z zasilaniem z odnawialnego źródła energii oraz z magazynem energii.

Ładowarki elektryków podłączone do OZE

Wykorzystanie instalacji OZE, np. fotowoltaiki do zasilania ładowarki aut elektrycznych. Zapewnia ładowanie zieloną energią oraz zmniejszenie kosztów ładowania. Szczególnie korzystne dla ładowarek małych mocy (AC do 22 kW), bo umożliwia efektywne wykorzystanie mikroinstalacji PV do zasilania stacji ładowania.

Ładowarki z magazynami energii

Możliwość instalacji szybkich ładowarek przy braku przyłącza energetycznego dużej mocy. Buforowanie energii przez magazyn zapewnia szybkie ładowanie elektryka i odtworzenie zapasu energii w magazynie ze źródła OZE lub przyłącza małej mocy.

Mobilne stacje ładowania

Tymczasowe mobilne stacje ładowania na targach, eventach, parkingach letnich, placach budowy, itd. Zapewnienie energii elektrycznej w miejscach, gdzie nie ma infrastruktury do ładowania lub zasilania elektrycznego. Awaryjne ładowanie aut elektrycznych w drodze.

Dobra infrastruktura ładowania jest kluczowa do rozwoju elektromobilności. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania oparte o zieloną energię i nowoczesne technologie

Ładowarki AC małej mocy. Stacje ładowania DC średniej i dużej mocy. Mobilne stacje ładowania.

Dołącz do rozwoju elektromobilności i zainstaluj własną stację ładowania już dziś

Stacje ładowania dla domów, hoteli, pensjonatów, parkingów firmowych, itp.

Ładowarki AC małej mocy (do 22 kW) wykorzystywane do dłuższego ładowania postojowego. Montowane pojedynczo lub w większej liczbie. Wolnostojące, naścienne lub w ramach carportów.

Stacje ładowania średniej prędkości, DC do 100 kW

Stacje ładowania DC ze złączem CCS2 przeznaczone do uzupełniania energii w elektrykach podczas postoju (ok 1 godz.). Stosowane przy restauracjach, centrach handlowych, parkingach publicznych, itp.

Szybkie stacje ładowania dużej mocy zintegrowane z magazynem i OZE

Stacje ładowania DC do 320 kW przeznaczone do szybkiego uzupełniania energii podczas krótkiego postoju w trasie. Połączone z magazynem energii i OZE umożliwiające instalację w miejscach z małą mocą przyłączeniową.

Mobilne stacje ładowania i zasilania elektrycznego

Przewoźne systemy ładowania i zasilania. Zainstalowane na pojazdach dostawczych lub przyczepach. Wyposażone we własny magazyn bateryjny, BMS, ładowarkę do elektryków lub zestaw gniazd podłączeniowych do dostarczania zasilania.

Ładowarki AC przeznaczone do ładowania na dłuższych postojach

Stacje ładowania dużej mocy zintegrowane z magazynem energii