Fundament naszej działalności to zielone innowacyjne technologie

Nasze segmenty działalności biznesowej są zorientowane na innowacje, zarówno w zakresie produktów, jak i usług dla klienta. W segmencie Technologie OZE doradzimy, zaprojektujemy i wykonamy dla Twojej firmy najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb instalacje energii odnawialnej różnego typu: fotowoltaiczną klasyczną, fotowoltaikę pływającą, mikroturbinową wodną. Jakość jest naszym wyróżnikiem, dlatego też stosujemy komponenty najnowszych technologii i renomowanych producentów. W segmencie wyświetlaczy ePaper stosujemy zaawansowane techniki zapewniające bardzo niskie zużycie energii, doskonałą czytelność wyświetlacza oraz aktualizację obrazu w czasie rzeczywistym.

Profesjonalny zespół dla Twoich projektów

+30

Projekty OZE zrealizowane i w trakcie realizacji. Każdy projekt to indywidulane rozwiązanie techniczne.

+100 szt.

Zainstalowanych wyświetlaczy ePaper róźnych rozmiarów i w różnych lokalizacjach.

+2

Działamy w Polsce i w Hiszpanii, ale też rozszeramy działalność na inne kraje.

Gdzie działamy

Nasz podstawowy obszar działalności to Polska i Hiszpania. Nasze biura znajdują się w Gdynia (Polska) i Pamplona/Iruña (Hiszpania). Jednakże, zainteresowanie naszymi usługami i produktami jest coraz szersze i stopniowo zwiększamy portfolio klientów z innych krajów. Mamy doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku. Kontakty z różnymi klientami to dla nas przyjemność i rzecz normalna.

Przykłady realizacji OZE: nowoczesność, oszczędność, efektywność i ochrona środowiska

Historia firmy

2015
2019
2020
2021
2021
2022

Powstanie Antamion

Założenie Firmy przez zespół współpracowników z dużym doświadczeniem w nowoczesnym zarządzaniu projektami i innowacyjnych technologiach przemysłowych w wielkich korporacjach zagranicznych.

Nawiązanie strategicznej współpracy z MpicoSys

Antamion nawiązuje strategiczną współpracę z MpicoSys dotyczącą sprzedaży i dystrybucji wyświetlaczy w technologii ePaper na rynek Półwyspu Iberyjskiego w zakresie produktów EPIS, PicoSign, PicoLabel. Firma MpicoSys jest światowym liderem w rozwoju technologii wyświetlaczy typu e-ink. Flagowy produkt EPIS (ePaper Passenger Information System) jest jednym z najlepszych systemów komunikacji w czasie rzeczywistym dla transportu publicznego.

Główne segmenty działalności: Technologie OZE, Systemy ePaper

Antamion koncentruje się podstawowych segmentach swojej działalności, którymi są Technologie OZE oraz Systemy ePaper. W ramach technologii OZE specjalizacją Antamion zostaje fotowoltaika na wodzie poprzez nawiązanie współpracy z hiszpańską firmą Isigenere S.L., pioniera rozwoju technologii pływającej platformy dla fotowoltaiki.

Otwarcie oddziału w Hiszpanii

W celu wzmocnienia relacji z klientami na rynku hiszpańskim Antamion zakłada oddział w Hiszpanii, spółke zależną pod nazwą Antamion Iberia S.L., z siedzibą w Pamplona/Iruña.

Nawiązanie współpracy z Sunwa (Tecnoturbines)

Antamion nawiązuje współpracę z firmą Sunwa (Tecnoturbines) w zakresie dystrybucji i sprzedaży mikroturbin hydraulicznych na rynku polskim.

Pierwsza pływająca instalacja fotowoltaiczna w Polsce

Antamion buduje pierwszą profesjonalną pływająca instalację fotowoltaiczną w Polsce. Instalacja powstała we współpracy z partnerem Isigenere S.L. na bazie technologii Isifloating. Moc instalacji 50 kWp.